ВИДЕО(18+): Ѓулсерен од „Парампарче“ во жешка секс акција

Турската актерка Нургул Јесличај, позната како Ѓулсерен поради нејзината улога во една од турските серии, деновите е мета на медиумите.

c

Интернетот е преплавен од коментари за актерката, откако во јавноста се појави видео на кое таа има секс.

Видеото е старо, но дури сега се појави во јавноста.

BBC ќе ги прикажува гадостите и развратот на младите туристи во Хрватска

По филмските документарци за лудувањата на младите англичани на Миконос и Кавос овој пат Би-би-си ќе почне да се прикажува серија за млади британски туристи во Хрватска, снимана на плажата Зрче на островот Паг. Серијата носи наслов „Хрватска 2017: Британците доаѓаат“, а шоуто го прикажува разузденото забавување на младите кои се собираат во најпопуларното летно одморалиште Зрче, на островот Паг. Во шоуто ќе се прикажува како група млади тргнуваат кон Паг, а режисерите најавуваат многу драма и романси.
 

Еден од учесниците во шоуто е вплеткан во љубовен триаголник, додека друг првпат патува сам во странство, без родители. Меѓу другите членови од екипата се и познати диџеи.

Тагувала со години-една од најубавите српски актерки зад насмевката крие голема болка

Додека младите актерки изигруваат ѕвезди, таа не мора тоа да го прави.Таа е ѕвезда и една од најубавите и најдобри актерки. Тања Бошковиќ е отмена и убава и во 65 година зрачи, а единствено нешто што во животот не знаела е да се омажи.

-Се вљубував многу, но немав среќа. Бог не ми даде талент да направам врски, умеев само да бидам пријател. Друго, имав пример од своите родители и ништо помалку од тоа не ми беше доволно- раскажала Тања и се присетила кога во еден момент, Богдан Тирнаниќ и рекол:Половина Белград е заљубен во тебе, а ти седиш и плетеш!

-Некогаш многу страдав што момчињата ме остваа брзо, без објаснување.Мислев дека сум досадна и најлоша на свет и дека никој не ме сака. Всушност не ме сакаа онака како што очекував, безусловно и до крај на животот-вели Тања која страда само по едно.

-Мене ми е жал што не успеав да се омажам. Едноставно Господ не ми го даде тој подарок, но ми даде други подароци. На тоа бескрајно сум благодарна. Но ова не умеев да го направам-била искрена Тања.

(ВИДЕО) Ова е најголемата "љубов" на Појраз од Мојот син

Видеата кои ги објави познатиот актер Илкер Калели или Појраз од Мојот Син, хит серијата на Сител, ќе ги гледате без здив. По глумата најголема љубов му е токму нуркањето.

 

Subconscious. / Bilinçaltı. M: Nicolas Jaar - Killing time

A post shared by ilker kaleli (@ilkerkaleli) on

 

Souls of the under. M: Nicolas Jaar - Space is only noise you can see

A post shared by ilker kaleli (@ilkerkaleli) on

Популарно