(ВИДЕО+18) НОВА ПОРНО АФЕРА – Прочуреа нови експлицитни слики и видео од преубавата италијанска водителка

Сексипилната италијанска водителка Дилета Леоне повторно е во жижата на јавноста. Откако во септември минатата година нејзините порно фотки „прочирија“ во јавноста, некои експлицитни слики на водителката на „Sky sport“ повторно завршија на интернет пред неколку дена.

За да биде невољата за русокосата девојка поголема, по 12 експлицитни слики кои испливаа во јавноста на почетокот на јануари, сега се објавени уште 47 предизвикувачки фотки.

Инаку, по избивањето на скандалот Дилета изјави дека прочурувањето на нејзините приватни фотки предизвика хаос во нејзиниот живот.

„Луѓето ми испраќаа пораки, ме бараа… ме прашуваа што се случува? Прво не плачев, но по три дена сето тоа ме скрши и заплакав“, изјави Леонеова.

Погледнете ги фотките кои прочуреа на интернет ..

Останува сега да се види што ќе изјави откако новите фотки ќе се појават во јавноста.

Погледнете го видеото:

Ја сакам мојата жена иако не може да ми роди дете, пораката на Верица ги запали социјалните мрежи

Откако мажот на Верица Ракоќевиќ, Вељко Кузманќевиќ, вчера објави фотографија од дизјанерката во бикини, на својот Фејсбук профил, на истата почнале да пристигнуваат стотина коментари и пораки.

И додека голем дел од луѓето се одушевени и го коментираат изгледот на Верица во 69. година, имало и такви кои напишале дека не е соодветно во тие години да го покажува телото во бикини.

Верица искрена како што и секогаш е, не сакала да ги игнорира коментарите, па одлучила на сите да им одговори.

10-те љубовни бази на скопјани

Швалерите го спасуваат хотелскиот бизнис. Без швалерските услуги, степенот на искористеност на хотелските легла во државава е само 20 проценти. Краток одмор од неколку часа или т.н. „дневен престој“ е најбараната услуга што ги спасува од загуба регистрираните 128 хотели во главниот град.

Кои се местата, пак, каде најчесто може да се сретнат заљубени двојки и љубовници кои се кријат од очите на јавноста? Скопје е мал град и навистина е тешко да се направи ваква листа, но во разговор со љубителите на ноќниот живот ги откриваме 10 најшвалерски локации:

1. Врв на Водно

2. Градски парк

3. Зајчев рид

4. Паркинг, СЦ Борис Трајковски

5. Кучково

6. Тефериџ

7. Обиколница

8. Матка

9. Паркингот кај Скопска Железара

10. Видиковец

Тој не те сака тебе, тој само ја сака идејата за тебе

Кога првпат се запознавте, тој направи да се чувствуваш посебно, како ти да си единствената девојка во собата. Ако имаше гужва, ти секогаш можеше да ги почувствуваш твоите очи на неговите, правеше срцето да ти игра, а во неговиот ум те соблекуваше.

Знаеше дека тој се заљубува во тебе. Тој ти го кажа тоа и рече дека ти си девојката од неговите соништа, личноста со која секогаш се замислувал себеси.

Кога го слушаше како им збори на своите пријатели и семејство за тебе, ти се прашуваше дали тој навистина е заљубен во тебе.

Има една огромна разлика помеѓу тоа да сакаш некого и да го сакаш концептот за тој човек.

Да, можеш да се лажеш себеси и да си велиш дека те сака таква каква што си.

Можеш да речеш дека тој го сака тоа што се смееш гласно или тоа што секогаш доцниш. Ќе се убедуваш себеси дека ја обожава твојата опсесија со маички или тоа што обожаваш да цитираш филмови.

Но, тој не те сака таква каква што си. Тој го сака концептот за тебе, идејата за тебе.

Ти си девојката од соништата, девојката која постои само во умовите на дечките кои сакаат идеи, а не девојки.

Ти си девојката на која тој може да ги фрли сите негови желби и потреби затоа што ти се вклопуваш во физичкиот идеал кој тој си го создал во главата. Имаш доволно карактеристики со девојката која ја создал во главата за да може да те блокира кога му одговара и да ги пополнува празнините со сопствените желби.

Тој не те сака поради тоа што си интересна и трапава, туку поради работите кои тој ти ги наметнува поради својата фантазија, а ти заслужуваш некој кој ќе те сака целосно, целиот пакет.

Популарно