ВИДЕО: Ексклузивни снимки од сообраќајната несреќа во која загина 24 – годишна девојка од Скопје

Објавено на 16 ноември 2016, 22:23

СПОДЕЛИ:

Деспина П. е 24 – годишната девојка, која денеска попладне околу 16:30 во населбата Гоце Делчев го загуби животот, во сообраќајна несреќа.
Според очевидци, несреќата се случила кога на патот пред Пежото излегле кучиња, па во обид да ги избегне, девојката со колата преминала во спротивната насока и директно удрила во автобусот.
Ова се ексклузивните снимки од несреќата

СПОДЕЛИ: