(ВИДЕО+ФОТО) Кајли Џенер снимена полугола со питон, но сите забележаа нешто сосема друго

Објавено на 06 јануари 2017, 19:19

СПОДЕЛИ:


Новата година не почна добро за риалити ѕвездата Кајли Џенер. Таа создаде сопствен календар, во кој се вклучуваат некои прилично секси фотографии, направени од познатиот фотограф Тери Ричардсон.
Многу од заколнати нејзини фанови сепак не забележаа од толку жешките фотографии во кои Кајли е полугола и позира со питон дека во него има една огромна грешка поврзана со еден доста важна датум за идоло – креаторите на календарот се збунети околу датумот на роденденот на Кајли.

Според авторите на календарот датумот на кој е родена Џенер, е 20 август, а всушност таа е родена на 10 август и оваа година ќе наполни 20 години.

СПОДЕЛИ: