(ВИДЕО) ЌЕ ПЛАЧЕТЕ ШТО НЕ СТЕ МИЛОШ: Со каква Русинка имаше секс

Српскиот глумец имаше среќа да допира по долна облека една од најубавите руски актерки.

Српскиот актер Милош Биковиќ снимаше секс-сцена со една од најатрактивните руски глумици, Дијана Пожарскаја.

Седмата сезона на серијата „Кујна“ е многу популарна во Србија, а токму во една од сцените ќе го гледате Биковиќ во жешко издание со згодната бринета.

Дијана има 24 години и е една од најубавите жени во Русија, честа да ја допира во креветот по секси долна облека му припадна на српскиот глумец.

ФОТО: Малото момче од „Мантевидео“ сега прекрасен дечко

Станоје, малото момче кое стана неразвоен дел од фудбалската репрезентација која заминува во далечниот Уругвај и по кој е препзнатлив филмот „Монтевидео“.

Денес малиот Станоје изгледа сосема поразлично, а се гледа дека се развива во вистински убаво момче:
 

„Се сеќавате на „Дивиот ангел“ - денес воодушевува на црвениот тепих

Славната актерка Наталија Ореиро и оваа година беше водителка на доделувањето на Platino Awards.

40 годишната актерка, кај нас најпозната по улогата во серијата „Дивиот ангел“, на црвениот тепих фасцинираше во сина лелеава креација која одлично и прилега.

Со својот изглед Наталија ги одушеви сите присутни, доби бројни комплименти, а се закити и со  наградата „Најдобра актерка“.

ФОТО: Испаднаа градите на Виолета од „Бољи живот“

Ако се сеќавате на СФРЈ, сигурно се сеќавате и на жешкаѕа сцена од „Жикина Династија“.

Во ’80-те беше вистински секс симбол и опасна заводничка, но и денес, на 55 години, изгледа одлично, факт кој нејзините над 66.000 следбеници на Инстаграм добро го знаат.

На последните објавени фотки Лидија Вукичевиќ позира уживајќи на сончевите зраци, а костимот за капење кој го одбрала одвај ги задржува „на место“ нејзините бујни гради.

Популарно