ВИДЕО: Кога спонзорушата не ти ја видела колата

Една прилично згодна русоксоа, вежба разголена на паркинг, сакајќи да ги покаже стомачните и да привлече внимание кај некој богаташ. А како ќе сфати дека е некој богат, па нормално по колата која ја вози.

Ама не е сè така како што изгледа.

Високо момче ќе и пријде пеш, ќе ја пофали дека е убава, но таа ќе му рече дека е мажена. За кратко време ќе се случи таков пресврт, што таа никогаш нема да си го прости.

Погледнете:

(УРНЕБЕСНО ВИДЕО) Кога мажите би биле искрени за тоа што сакаат од жените, тоа би изгледало вака

Сигурно ви се случило во кафуле да ви пријаде маж и да почне да комуницира со вас на различни начини. Едни пробуваат да ве освојат со својот добар изглед, други со шарм, трети со хумор…

Но, жените секогаш се во недоумица за тоа што се крие позади тој нивни пристап и дали имаат од претходно припремен говор.

Бидејќи често зборуваме дека најмногу од луѓето кои ги запознаваме бараме да бидат искрени, порталот „BuzzFeed“ одлучи на направи снимка во кои ќе прикаже како навистина би изгледале запознавањата ако мажите бидат целосно отворени во искажувањето на своите намери.

Резултатот е урнебесен! Ако мислевте дека сите мажи се исти, сте згрешиле! Тие многу се разликуваат во пристапот и во начинот на кој ги маскираат своите вистински мисли.

(ВИДЕО) Шиша со секира, оди па "дај му глава"

Овој фризер од Новосибирск станал познат по својата необична техника на шишање. Имено, Данил Истомин шиша со секира. Тој твдри дека полесно му е да користи секира од ножици.

"Само зедов во обѕир некои основи на геометријата, ги искомбинирав со својата професија и ги поместив аглите во малку поразлични варијанти", вели Данил. Тој главите на муштериите ги става на трупче, така имал подобар пристап до косата. Дали би отишле кај Данил да ви направи фризура? Прво погледнете го видеово па одговорете:

(ФОТО) Го испиша 500-от гол на Меси на својот задник: Бразилската плејбој зајачица се соблече во чест на својот идол!

Бразилската плејбој зајачица како и поранешна мис Бум Бум, Сузи Кортез одлучи да ја награди првата ѕвезда на Барселона Лионел Меси, кој за време на Ел Класико го постигна својот 500-ти гол во карирерата.

Барселона славеше со 3:2 над Реал Мадрид и тоа со голот на Меси во последната минута од мечот, а атрактивната бразилка ја покажа својата танга, а на својот задник ја напиша бројката 500-тини во знак на поддршка на Меси.

Популарно