(ВИДЕО) Наоми Кембел : Се пробав, но не можам да ги откажам цигарите

Објавено на 07 јануари 2017, 22:24

СПОДЕЛИ:

Четириесетгодишната манекенка е позната по својот живот полн турбуленции. Гостувајќи во шоуто на Венди Вилијамс славната манекенка проговорила за новогодишните одлуки кои сака да ги спроведе на дело во 2017 година. Се чини дека за алкохолот, дрогата и пишењето во Новата година веќе нема место.

Celebs attends the Vogue Paris Foundation Gala at Palais Galliera on July 6, 2015 in Paris, France.
Featuring: Naomi Campbell
Where: Paris, France
When: 06 Jul 2015
Credit: WENN.com
**Not available for publication in France, Netherlands, Belgium, Spain, Italy**

– Сакам да престанам да пушам. Носев никотински фластери но не ми помогнаа, признала таа.

Наоми открила дека ќе почне со сеанси на хипноза кај доктор бидејќи е убедена дека е тоа единствениот начин да ги остави цигарите.

СПОДЕЛИ: