ВИДЕО: Протече СЕКС снимка на поранешната девојка на Неимар!

Објавено на 02 ноември 2016, 10:59

СПОДЕЛИ:

Бразилската манекенка и актерка, Бруна Маркезина, беше во љубовна врска со фудбалерот на Барселона, Неимар се до 2014 година.
bruna_0
Сега бразилските медиуми пишуваат дека двојката повторно се дружи, но сеуште нема ништо од врска. Нивните средби се обид да се смират, но тежок удар на ткавата шанса е протекувањето на снимката од секс сценаа на Бруна снимена за потребите на серијата во која таа глуми. Иако, оваа сцена наводно е отфрлена од официјалната верзија, некако се најде на интернет.

СПОДЕЛИ: