ВИДЕО: Серена Вилијамс во бикини – дебела или згодна?

Објавено на 30 јули 2016, 22:57

СПОДЕЛИ:

Серена Вилијамс која на Вимблдон ја освои својата 22-ра Грен слем титула, ужива во летото покрај базен. На Снепчет таа објавила кратко видео кое го исполнуваат нејзините фотографии во бикини. И додека на теренот изгледа дека има вишок килограми, на овие фотки изгледа навистина згодно.
01-seksi-serena
„Она што најмногу сакам да го правам кога имам време е да седам покрај базен и да одмарам“, вели тенисерката во видеото.
02-seksi-serena
„Тоа не е нешто што често го правам, но секако уживам во ова бидејќи сум секогаш или на тренинг или на тенискиот терен“, додала таа.

СПОДЕЛИ: