ВИДЕО: Страшна несреќа – се судрија два авиона!

Објавено на 01 јануари 2017, 14:50

СПОДЕЛИ:


Два авиони се судрија во небото над градот Меки во американската држава Тексас. Властите соопштуваат дека три лица загинале. Тече истрагата која треба да ги утврди причините за инцидентот.

СПОДЕЛИ: