Возачот на Ким во Париз 17-от осомничен за грабежот !

Kim Kardashian & Kourtney Kardashian are seen looking amazing as they step out to dinner in Paris.


Pictured: Kim Kardashian , Kourtney Kardashian
Ref: SPL1366705 031016

Picture by: Neil Warner / Splash News


Splash News and Pictures

Los Angeles: 310-821-2666

New York: 212-619-2666

London: 870-934-2666

[email protected]

Француските полициски службеници потврдија дека уапсиле 16 лица поврзани со кражбата на Ким Кардашијан во Париз.

Овој пат, кражбата доби сосема ново сценарио. Имено, уапсен е и 17-от осомничен, односно возачот на Ким, за кој полицијата смета дека соработувал со крадците.

Потврдено е дека возачот на лимузината знаел каде се движи Ким, а полицијата смета дека токму тој ја информирал бандата. Адвокатот на Ким е задоволен од досегашното развивање на ситуацијата.

„Апсењата се пријатно изненадување, а може и да дојдеме до накитот. Од друга страна пак, ова е доказ дека кражбата не беше само една претстава за јавноста, која ја изрежирала Ким“, изјави адвокатот Жан Вејл.

ФОТО: Секси Лила во теретана - за побујно деколте

Лила не пропушта ниту еден тренинг, а резултатите се видливи, со што водителката може да се пофали со својот младешки изглед и тело.

Неретко на нејзините профили на социјалните мрежи може да се види и по некоја фотографија од теретана, а на последната Лила дига тегови со деколтето на мегдан.

ФОТО: Лила клекна пред студио

Најпознатата македонска водителка, Лила Филиповска, секогаш се грижи за својата убавина и обожава да го поминува своето слободно време во некои козметички салони каде ги средува ноктите, косата или пак оди на масажа.

Така беше и овојпат. По посета на едно козметичко студио Лила кледна пред неговата врата и си направи фотка. 

ВИДЕО: Балканката со најголем задник!

Наташа е родена во Србија но живее во Шведска, не крие дека е зависник од естетската хирургија, а својот задник во којшто вложила доста пари гордо им го покажува на сите.

24-годишната Наташа Краун е уште една во низата жени коишто решиле токму со помош на естетските операции да го разубават својот физички изглед, но мнгумина денес велат дека таа дошла буквално до границите на вистинската екстремност.

Оваа девојка веќе во своите 20-то започнала да ги посетува естетските клиники, а потоа операциите постојано се ределе во низа, што го докажува и нејзиниот задник чијшто обем изнесува околу 190 сантиметри.

Како би го постигна изгледот кон којшто очигледно тежнее, Наташа воедно внесувала и огромни количества на храна, а целата маснотија подоцна ја преточила во својата позадина.

Нејзиниот утрински ритуал е ист секој ден – штом стане од креветот таа застанува пред огледалото и го надгледува својот задник. ..

- Можеби имам дисформија или некое друго пореметување, но јас не мислам дека мојот задник е толку многу голем. Дефинитивно сакам да е и уште поголем, потенцирала таа додавајќи:

- Го обожувам она чувство што го носи огромниот задник. Кога се движам чувствам дека тој вибрира, и тоа знае да ме возбуди!

Краун и признава дека покрај ова, таа направила естетска корекција со додавање на силикон и во градите и усните, но направила и уште цела низа од други зафати на своето тело.

Популарно