Атрактивната пеачка ги „заведува“ Црногорците

Младата пеачка Едита Арадиновиќ има многу настапи на приморјето оваа година, а после последниот работен ден минатиот викенд  најде време со пријателите да ужива во убавините на Црна Гора.

Папараците  ја „фатиле“ Едита во Будва додека одела на ручек во Стариот град, и буквално сите погледи на минувачите биле свртено кон неа. Таа се шетала облечена само во горниот дел на костим за капење, која ги истакнувал нејзините атрибути,  таа исто така носела кратки секси шорцеви. Очигледно е дека пејачката во изминатиот период  „работела“ на нејзиното тело, па во текот на летото таа одлучи да  покаже што има. Додека атрактивната  Едита  го експонирала  своето секси тело, во кафуле во која најголем дел од посетителите биле Црногорци имало коментари "Погледни ја малата колку  е добро". Пејачот  се насмевнала и покажала дека комплиментите воопшто не и пречат.

На пат кон својот  автомобил група девојчиња што ја следеле одлучиле да и пријдат на пејачката, па побарале слика и автограм, и таа, се разбира, им излезгла во пресрет, се фотографирала со нив и разговарала.

Инаку, таа беше со  пријателки и мистериозен човек со неа, кој за првпат беше фотографиран со пејачката. Едита неодамна изјави дека нема партнер, но никој не знае кое е  мажот со кого таа  била на ручек и го поминал целиот ден. Тој не се одвои од неа за време на прошетката, во еден момент тие се вклучиле во живо на Инстаграм, а атрактивната пејачка не ја „симнала“ насмевката од нејзиното лице додека се снимале со нејзиното друштво. Таа не сакаше да одговори на прашањата од социјалните мрежи за мистериозниот човек, па на  фановите им остана дилемата за тоа кој е всушност мистериозниот маж. Друштвото заминало на забава со автомобил, и останува времето да покаже дали  атрактивната пеачка има нова љубов.

Коментари

Популарно