(Видео) Вереницата на Роналдо во ново провокативно издание

Георгина Родригез стана мега популарна откако го заведе фудбалерот Кристијано Роналдо. Атрактивната Георгина и Роналдо се заедно веќе неколку години, а нејзиниот живот целосно се промени.

Заработува огромни пари од објавите на Инстаграм каде има скоро 24 милиони следбеници. Пред неколку дена, Георгина објави видео кое ги остави нејзините обожаватели без зборови. Во секси костим за капење ги истакна своите совршени облини.

Коментари

Популарно