ФОТО: Погледнете како изгледа актерката Назан Кесал во реалноста

Таа е една од најпопуларните и најталентирани турски актерки. Има 49. години, нејзиното име е Назан Кесал и ја гледаме како Фазилет во серијата на Сител.

Вака изгледа актерката во приватноста:

Брена открива каква мајка е Александра

Лепа Брена при давањето на поседното интервју  уште на самиот почеток го предупредила новинарот дека ќе го прекине интервјуто ако тој ја ословува како „баба“.

„Јас сум само сопруга на дедото. Немој да ме викате баба и слично за да не го завршиме интервјуто“, изјавила со насмевка на лицето пред ТВ камерите, Лепа Брена.

Веднаш потоа мегапопуларната пејачка дала коментар на раѓањето на малиот Александар, синот на Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ.

-Тоа е една неопишана среќа, љубов, радост, но да ги видиш Александра и Филип со тоа мало бебенце, кога ќе ги видиш своите деца со дете… Не знам многу е тешко да се опише  таква врста на љубов, се обидела Лепа Брена да најде вистински зборови.

Според неа младата Александра е фантастична мајка, која веднаш по само една ноќ станала од креветот по породувањето со царски рез.

„Воопшто не е размазена. Многу му е посветена на бебето. Го дои . Ние само трепкаме и гледаме и ни тргнуваат солзи радосници, раскажала видно среќната Лепа Брена.

Цената на Дара Бубамара порасна

На Дара – Бубамара драстично и скокна цената за настап по порно аферата, или како што рече таа несакајќи објави видео на Инстаграм на кое стимулира орален секс.

Пејачката претходно заработувала 5.000 евра по настап, а сега цената и е 7.000 евра.

Сопствениците на ноќните клубови ја бараат повеќе од кога и да било, откако во јавноста протекоа снимките на Дара на кои таа симулира орален секс со вибратор.

Благодарение на оваа Дара – Бубамара за само 15 дена откако го објави порно клипот, успеа да ги закажесите  настапи за следните шест месеци, по што ќе биде побогата за цели 336.000 евра.

ВИДЕО: Курбат Пулев бакна новинарка во уста

На бугарската сцена се случи немил скандал,каде пејачката која важи за една од најзгодните, Андреа, го виде нејзиното момче, боксерската легенда Курбат Пулев, кој победи на натпревар,како бакнува новинарка во уста.

По ова пејачката збесна и се огласи на социјални мрежи каде напиша дека иако изгледа мирна, во главата му удрила три шамари.

Популарно