Видео:Тој не се плаши да и „пее“ на Српската премиерка

Деновиве на социјалните мрежи штотуку со голема брзина се врти многу навредлив пост, кој српскиот глумец Сергеј Трифуновиќ и го упатува на српската премиерка Ана Брнабиќ, а во врска со нејзината лезбијска ориентација и во врска со нејзиното присвојување на детето кое неодамна го роди партнерката на Ана.

Всушност тој на својот Твитер постирал навредлива песна која навивачите ја пеат на српската премиерка…..”Затрудни није твоје, прими га Ана Брнаба”! По оваа песна дојде до општа лавина од секакви коментари. Меѓу нив луѓето бараат и остра казна за Сергеј поради неговото ширење на хомофобија и навреда на сексуалната оријентација на Ана. Инаку, насловот на песната е изваден од рефренот кој навивачите неодамна го пееле на фудбалскиот натпревар помеѓу клубовите “Рад” и “Црвена звезда”…

ФОТО: Оваа пејачка во домот има лифт и куќни помошнички

Брачниот пар кој во последно време малку време поминува во Србија, живее во Белград во куќа од 500 квадратни метри.

Дијана Јанковиќ, позната како Диди, во 2013 година се омажила за 20 години постаориот ИТ експерт, Данијел Роквиќ.

Тие во својот дом имаат 3 куќни помошнички, а гардероберот на Дијана вреди како половина од куќата и потребно е да се одржува.

Изјавила дека само во чевлите вложила 200.000 евра, а во куќата има и лифт.

Погледнете:

ФОТО: „Жареше и палеше“ во 80-те, а денес нема да ја препознаете

Пејачката Саманта Фокс беше една од најпопуларните изведувачи во 80-те години. Сопственичката на повеќе хитови, покрај Мадона, жареше и плешпе на топ листите.

Во Велика Британија се прослави откако во весникот „The Sun" почна да се појавува на насловни страници.

Од големиот успех до денес поминале 4 децении, а некогашната ѕвезда денес е фокусирана на други работи во животот.

Таа во моментов продава свои градници, корсети, трикоа и фустани кои ги носела на врвот од популарноста.

Сето тоа може да се купи на нејзината страна по цена од 100 евра, па нагоре, а со се што ќе купите добивате и нејзин автограм и фотографија.

Популарно