ВИДЕО: Се немал избричено 911 денови, а потоа одлучил да ја изненади сопругата

Брачниот пар од Канада Џон и неговата сопруга, русинката Ева, поминале 911 дена, помеѓу 2015-та и 2018-та година, патувајќи низ светот. Пропатувале низ 33 различни земји, а за време на целото патување, Џон воопшто не се бричел.

После враќањето, одлучил целосно да ја избричи брадата и да ја изненади својата сопруга, а нејзината непроцелнива реакција ја снимил, па станала хит на социјалните мрежи. Снимката ја објавил на својот Јутјуб канал, на почетокот на септември минатата година и досега добрала повеќе од 3,6 милиони прегледи.

ВИДЕО: Милица Павловиќ и пријателката ја зовреа водата во базенот

Милица Павловиќ уживаше со нејзинaтa пријателка во базенот на еден елитниот хотел во Црна Гора, а девојките се опуштија на сонцето, па покрај виното, ем разменија, ем споделија меѓусебни бакнежи.

Имено, пејачката ужива во одморот, а сето тоа го бележи со својата камера. Така, нејзините следбеници имаа можност да видат како жешката Милица разменува нежности со уште пожешката пријателка.

Во еден момент, Милица и пријде на пријателката која седеше крај базенот, а потоа следеше суптилен бакнеж…

А, потоа обете влезени во базенот ја повторија рамената на голтки вино, бакнежи и… нежности!

Машките останаа во базенот… Само прашање е заради погледот на прекрасната панорама што им се пружаше кон синиот Јадран или заради нешто друго?

По она што им го приредија Милица и нејзината пријателка, за да не им биде малку незгодно да излезат од базенот со „шатор гаќички“ за капеење, на пример!?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Loše vam je... 😂 @senoritamilica @sandraniketic @mrbokun @tadione33 #milicapavlovic

A post shared by MILICA PAVLOVIĆ (@milicapavlovic_blog) on

ФОТО: Изабел Гулар во бикини ги покажа своите облини

Германскиот голман Кевин Трап и неговата поубава половина Изабел Гулар деновиве уживаат во одмор на грчкиот остров Миконос.

Овој остров често е рај за фудбалерите, зашто често може да се забележат многу ѕвезди како го посетуваат Миконос.

Сепак, голманот не е во центар на внимание, туку неговата атрактивна девојка, која ги покажа облините пред останатите посетители.

„Меси легнал 23 девојки“

Жител на Иран чие име е Реза Парастеш, а изгледа многу слично како капитенот на Барселона, Лионел Меси, е обвинет за заведување девојки, објави „Антена 3“. Реза е обвинет од 23 жени, поради фактот дека тој се претставувал како 32-годишниот Аргентинец и спиел со нив. – Оваа вест го претвори општеството против мене. Лажни вести. Ако ова е вистина, тоа би било зло од меѓународни размери. Не верувајте во ова, тоа не е вистина, јас ќе направам се за да се борам со клевета и да го оставам чисто моето име, изјави Парастеш.

Популарно