ВИДЕО: Пејачката Милица Павловиќ најпровокативна до сега

Познатата српска пејачка Милица Павловиќ со години наназат во прв план го става деколтето, но по се изгледа веќе и не е така репрезентативно.

Имено, пејачката вчера се појавила на снимањето на емисијата „Гранд специјал“, а со нејзиниот стајлинг ги изненади сите, посебо припадниците од посилниот пол на кои што не им се веруваше што гледаат.

Одма после нејзиното доаѓање, сите гледа во нејзиното деколте, бидејќи било отворено а огромните гради речиси и да и испаднале.

Меѓутоа, иако порано имаше со што да се пофали и нејзиното деколте беше пријатно за гледање, денеска скоро сите се шокирани па коментираа дека нејзините гради изгледаат како „палачинки.“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Paparazzi. 📸 @blic_zabava #milicapavlovic #zauvek

A post shared by Milica Pavlović ✨ (@senoritamilica.fp) on

ВИДЕО: „Задруга 2“ - Му седна на лице во танга

Учесниците во реалното шоу „Задруга2“, минатата ноќ ја минаа во базен, а Луна Џогани, ќерката на Анабела и Гаги Фанки Џи, го почести своето момче Mрко Миљковиќ со опасно жежок танц.

Погледнете ја сцената како од филм за возрасни:

Популарно