ВИДЕО: Пејачката Милица Павловиќ најпровокативна до сега

Познатата српска пејачка Милица Павловиќ со години наназат во прв план го става деколтето, но по се изгледа веќе и не е така репрезентативно.

Имено, пејачката вчера се појавила на снимањето на емисијата „Гранд специјал“, а со нејзиниот стајлинг ги изненади сите, посебо припадниците од посилниот пол на кои што не им се веруваше што гледаат.

Одма после нејзиното доаѓање, сите гледа во нејзиното деколте, бидејќи било отворено а огромните гради речиси и да и испаднале.

Меѓутоа, иако порано имаше со што да се пофали и нејзиното деколте беше пријатно за гледање, денеска скоро сите се шокирани па коментираа дека нејзините гради изгледаат како „палачинки.“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Paparazzi. 📸 @blic_zabava #milicapavlovic #zauvek

A post shared by Milica Pavlović ✨ (@senoritamilica.fp) on

ФОТО: Откри која желба ѝ се исполнила

Фолк-пејачката Џесика Палашоска одмора во Тајланд. Таа постојно споделува фотографии од одморот таму, од плажите и хотелите каде што ужива, а се пофали и дека ѝ се исполнила една од најголемите желби во животот – да плива со слонови.

„На среќата ѝ нема крај, ми се оствари желбата да се бањам заедно со слончина. Кога сте во Пукет ова е дефинитивно моја препорака за must do. Искуството не можам да ви го oпишам, едноставно ме остави без зборови. Колку се само прекрасни и мили“, напиша пејачката.

Погледнете ги фотографиите од нејзиниот одмор, кои ги објави на Инстаграм: 

ФОТО: Ана Севиќ се разголе на јахта

Ана Севиќ ужива во врската со бизнисменот Данијел Недељковиќ, а често објавува фотографии и од патувања со него.

Таа сега и многу почесто објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи.

Вакво длабоко деколте предизвика бура реакции меѓу нејзините фанови.

ВИДЕО: Сите гледаа како Ана игра без облека на себе

Мина Врбашки и Ана Кораќ, две учеснички во реалното шоу „Задруга“ порано живееле заедно во изнајмен стан, а сега и останатите членови од шоуто може да видат што правеле во таој стан.

Имено, пуштени биле снимки од нивните заеднички „лудории“, па на екранот се појавиле снимки во кои Ана танцува гола во станот на Мина. 

-Бевме луди, се шегувавме. Како на Ада Бојана - рекла на кратко Кораќ.

Популарно