ФОТО: Едвај го скроти деколтето во минијатурните бикини

Данијел Херингтон неодамна направила дар-мар на плажа во Мајами, каде се забавувала со неколку згодни пријателки и познати манекенки.

Црнокосата Данијел може да се пофали со најбујни облини во модниот свет, па токму затоа била во центарот на вниманието и многу бројни светски медиуми  пишуваа за атркативната 25-годишна девојка.

Таа наоколу парадирала во сребрени минијатурни бикини кои едвај ги држеле нејзините гради покриени, а ни долниот дел не прекривал онолку колку што треба.

Не е ни чудо што мажите се вртеле по неа, а фотографиите погледнете ги во галеријата: 

ФОТО: Емили Ратајковски "како од мајка родена"

Емили Ратајковски постојано ги изненадува своите следбеници на социјалните мрежи со разголени фотографии.

Иако многумина ја критикуваат поради експлицитните фотографии, Емили очигледно ужива да го покажува своето тело пред бројните обожаватели ширум светот.

Емили овојпат реши да позира целосно гола, а интимните делови ги покри со рака и цевт.

Погледнете:

ФОТО: Анастасија Ражнатовиќ во ултра провокативно издание

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ замина на одмор во Миконос, а веќе почна да провоцира и на друштвените мрежи.

На Инстаграм објави фотографија во бикини, па во прв план се нејзините град, кои се едвај прекриени. Друштвените мрежи „горат“ од овој изглед на пејачката.

ФОТО + ВИДЕО: Карлеуша само по градник се појави на снимање

Јелена Карлеуша повторно се враќа во форма. По кусото затишје поради смртта на мајката пејачка почна да објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи. Овој пат таа се појави во кратко сребрено здолниште во кое до израз доаѓаат нејзините гради.

Нејасно е што на ова ќе каже се уште законскиот сопруг Душко со кој е пред развод по порно скандалот со фудбалерот Огнен Врањеш.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Популарно