Тој секој месец „прави“ до пет деца

Неговото име е Кели Гордон (27) и тој себеси се нарекува “најпознат донатор на сперма во светот“. Кели живее во ЛА и е татко е на дури 18 деца во САД, а уште четири се на пат. Тие се родени последниве четири години. Неговите квалитети што го прават добар донатор на сперма се: “ Не се дрогира, не пуши, не пие алкохол и кафе и квалитетно се храни“.

Кели кој претходно имаше фесјбук страница каде ги нудеше своите услуги, секој месец има стотина барања за донација. Тој вели дека секој месец донира сперма за две до пет деца, а прифаќа и секс како опција за зачнување на дете.  За услугите тој не добива пари.

Прв пат за ваквиот потфат се одлучил кога сватил дека му е досадно во љубовта и кога прв пат им помогнал на еден брачен пар во години. Тој донира сперма во разни градови во Америка, а сега планира “бизнисот“ да го прошири и во Велика Британија.

Неговите клиентки имаат од 18 до 42 години, а Кели претходно ја проверува нивната финансиска состојба се со цел неговите деца да не живеат во сиромаштија.

Гордон планира за дваесет години да организира забава на Денот на татковците на која би ги собрал сите свои биолошки деца.

ФОТО: Луна Џогани се стегна во тесна маичка па покажа со што сега располага

Пејачката Луна Џогани неодамна направи естетска корекција и вгради силиони во градите.

Пејачката своите атрубути ги истакна во тесно топче за вежбање, па јасно дојде до израз големината на имплантите.

Потсетуваме дека таа сакаше градите да и имаат облик на круша, па дали го постигна тоа проценети вие самите.

Погледнете ја: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sportske patike kod @prizma_obuca 🙋‍♀️ #lunadjo

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

ВИДЕО: Кукиќ објави видео од пред 23 години

Во последната сезона на регионалното музичко шоу „Никогаш не е доцна“, победата ја однесоа двајца Македонци, односно Ленче Кукиќ победи по гласовите на „Фејсбук“ и гласовите на жирито,  Бејхан Рамов победи од гласовите на публиката, а жирито ја нарече македонската Адел.

Иако сите ја знаеме како изгледаше на гламурозната сцена во „Гранд“, Кукиќ деновиве сподели видео старо 23 години каде на фестивал ја пее песната „Барам место на естрадата“.

Со некој килограм помалку и во фолклорена носиа, вака изгледаше Кукиќ пред 23 години.

Погледнете ја: 

ФОТО: Треба храброст за да се гледа во ова деколте

Некогашната членка на групата „Fifth Harmony", Нормани, позната е по неверојатното тело, а не се срами да го покаже кога има можност за тоа.

Главно, со задоволство го покажува на својот Инстаграм профил кој изобилува со провокативни, разголени фотографии, но неретко тоа го прави и на црвениот тепих.

На црвениот тепих овој пат се појавила во екстремно провокативно издание. Она што на сите им паднало во очи било нејзиното предлабоко деколте, односно нејзините високо подигнати гради, а бидејќи не носела градник, може да се каже дека им пркосат на гравитацијата.

Погледнете:

Популарно