ВИДЕО: Кија Коцкар со провокативен танц ги запали социјалните мражи

Победничката од Задруга, Кија Коцкар, пред да настапи во главниот град на Хрватска, вешто се погдотвува за сценскиот настап.

Таа додека престојувала во хотелот го подготвила секое движење за на сцената, а добро увежбаната кореографија ја сподели на социјалните мрежи.

Кија ги изненади обожавателите со секси танц каде вешто меша со колковите и со задникот.

А атмосферата од нејзиниот настап можете да го забележите и коментирате сами.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@kijakockar #kijakockar #kija

A post shared by ☆K I J A K O C K A R☆|prati| (@kija_kockar_diva) on

ФОТО: Македонската актерка го покажа стомачето

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ, а сега објави фотографија со трудничкото стомаче.

Тие за три месеци треба да станат родители.

ФОТО: Спејко има нова девојка, вистинска с*кс бомба

Пред извесно време и дојде крајот на романсата меѓу Дарко Спејко и струмичанката Љупка, но изгледа кумановецот веќе не е сам.

Наводно, пред некое време ја запознал Елеонора, која беше дел од шоуто Задруга 2 и меѓу нив веднаш се појавиле искрички.

Елеонора во реалното шоу на Пинк, откри ама баш се… Особено извајаното голо тело под тушот, сосе сите свои бујни атрибути… И одзади и однапред!

 

Популарно