Атрактивната пеачка ги „заведува“ Црногорците

Младата пеачка Едита Арадиновиќ има многу настапи на приморјето оваа година, а после последниот работен ден минатиот викенд  најде време со пријателите да ужива во убавините на Црна Гора.

Папараците  ја „фатиле“ Едита во Будва додека одела на ручек во Стариот град, и буквално сите погледи на минувачите биле свртено кон неа. Таа се шетала облечена само во горниот дел на костим за капење, која ги истакнувал нејзините атрибути,  таа исто така носела кратки секси шорцеви. Очигледно е дека пејачката во изминатиот период  „работела“ на нејзиното тело, па во текот на летото таа одлучи да  покаже што има. Додека атрактивната  Едита  го експонирала  своето секси тело, во кафуле во која најголем дел од посетителите биле Црногорци имало коментари "Погледни ја малата колку  е добро". Пејачот  се насмевнала и покажала дека комплиментите воопшто не и пречат.

На пат кон својот  автомобил група девојчиња што ја следеле одлучиле да и пријдат на пејачката, па побарале слика и автограм, и таа, се разбира, им излезгла во пресрет, се фотографирала со нив и разговарала.

Инаку, таа беше со  пријателки и мистериозен човек со неа, кој за првпат беше фотографиран со пејачката. Едита неодамна изјави дека нема партнер, но никој не знае кое е  мажот со кого таа  била на ручек и го поминал целиот ден. Тој не се одвои од неа за време на прошетката, во еден момент тие се вклучиле во живо на Инстаграм, а атрактивната пејачка не ја „симнала“ насмевката од нејзиното лице додека се снимале со нејзиното друштво. Таа не сакаше да одговори на прашањата од социјалните мрежи за мистериозниот човек, па на  фановите им остана дилемата за тоа кој е всушност мистериозниот маж. Друштвото заминало на забава со автомобил, и останува времето да покаже дали  атрактивната пеачка има нова љубов.

ФОТО: Бремената Ешли позира како што ретко која друга би си дозволила

Ешли Грем во средата на Инстаграм откри дека е бремена, а вчера сподели голи селфи фотографии.

Таа е биг-сајз модел и таа никогаш не се срамела од своите облини, а сега покажа и дел од градите, рацете, половината, стомакот, задникот и колковите, а притоа воопшто не ги сокри своите стрии, туку целта и беше да ги нагласи несовршеностите.

-Исто, но малку различно, напиша Грем покрај фотографијата која сите фанови ја дочекаа со воодушевување бидејќи не беше фотошопирана.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Can’t wait to meet you🖤

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naps are a new non-negotiable @lebarthelemy

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

same same but a little different

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

ФОТО: Елена Миленковска момчето го остави без воздух

По учеството во последната сезона на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, Елена Миленковска остана да живее и гради кариера во Белград.

Патем, Еленче по грчката љубовна романса, влета во  во врска со учесникот од „Ѕвездите на Гранд“, Гуте  Маринковиќ, а истата ја обелоденија на социјалните мрежи со заеднички фотографии.

Денес, 20 август на Елена и е роденден. Честитки стигаат од сите страни. И подароци…

Што и подарил Гуте вчеравечер по полноќ во долгата романтична ноќ на нашата убавица останува тајна.  Од фотографијата на нејзините инстаграм приказани само се наѕира она што се нарекува размена на роденденски нежности во романтична атмосфера.

Ама затоа, она што Елена му го возврати на своето момче, во кое од Скопје се гледа дека е лудо вљубена, Гуте едвај го преживеа!

Роденденскиот филмски бакнеж со кој Елена му ја возврати честитката, Гуте речиси го остави без воздух! Зашто Елена најпрвин силно го грабна за главата, па така сочно го „залапа“, што сирот Гуте за малку што не престана да дише!

Кога некако дојде при себе и зема здив, „Гранд љубовникот“ мораше малку да прилегне за да земе душа.

Сега Гуте знае дека, кога љуби Македонка мома, те остава без здив…  А кој му е „крив“, пардон, виновен, кога одбрал во неа да биде заљубен! Епа, среќен роденден

ФОТО: Погледнете како изгледа денес Роналдо Феномено - докторите загрижено се фаќаат за глава

Славниот Роналдо Луис Назарио Лима е на одмор во Шпанија со семејството. Тој крстари на луксузна јахта, но неговиот изглед е загрижувачки.

Фудбалерот качил премногу килограми, целиот е со сало.

Професионалните спортисти често се случува по пензионирањето поради ненадејни промени во животниот стил,  малку до умеренода се здебелат.

Кардиолозите често предупредуваат дека вишокот маснотии на абдоменот е висок ризик не само за срцев удар, туку и за многу други кардиоваскуларни заболувања.

Роналдо, кој на 18-ти септември ќе наполни 43 години, важи за еден од најдобрите напаѓачи на сите времиња (тој беше најдобриот фудбалер на светот во 1996 и 1997 година).

Денес води битка со дебелината, но уште позагрижувачки е што се бори со здравјето.

Популарно