ФОТО: Лидија Вукичевиќ се појави во проѕирен фустан

Актерката Лидија Вукичевиќ се појави во целосно проѕирен фустан со бели цветови. Вчера се бираше Мис Србија, а на црвениот тепих зачекорија многу познати лица.

На црнокосата убавица во оваа тоаалета ѝ се проѕирала и долната облека.

Погледнете:

ФОТО: Кардашијан се стегна во претесен фустан и ги истакна своите атрибути

Ким Кардашија неодамна проговори за својата тежина и борбата која ја води со килограмите, откако накачила 8 килограми.

Иако многумина би помислиле дека таа својата нова фикура ќе се обиде да ја сокрите, Ким со сестрите се појави на доделувањето на наградите „People’s Choice“ во претесен фустан кој ги истакнува сите нејзини атрибути. 

ФОТО: Милица Павловиќ го запали Инстаграм

Убавата српска пејачка Милица Павловиќ која важи за една од најатрактивните, покажа како изгледа без ниту грам шминка на себе.

Атрактивната пејачка ги сподели фотографиите на социјалната мрежа Инстаграм каде има бројни фанови.

Погледнете ја: 

ФОТО: Антониа Гиговска со „провокативна фотка го запали Инстаграм

Македонската пејачка, Антониа Гиговска, која од неодамна е во врска со форнтменот на „Либеро бенд“, Иван Јованов, објави многу провокативна фотографија на Инстаграм, со што ги разбуди машките фантазии.

Имено, Гиговска во бела кошула и без прслук објави фотографија на социјалната мрежа Инстаграм, за што поточно се работи видете сами:

Популарно