Фото: Натали уште има со што да се „пофали“

Долгоногата поранешна манекенка и бинго девојка, Натали Грубовиќ, веќе неколку години живее во Србија далеку од очите на јавноста. Таа се појави на Српската модна недела во Нови Сад, која се одржува од  9-ти до 14ти октомври.

Поранешната лото девојка сподели Инстаграм стори како позира во убава модна комбинација, со длабоко деколте и со тантела.

Коментари

Популарно