Уа*сен Гаги Џогани!

Гаги Џогани наводно вечерва е уапсен во Белград, пишува српски Блиц. Како што наведува весникот, тој е уапсен зашто кај себе имал недозволени супстанци. 

Како што пишува Блиц, наводно кај него се најдени две ќесички кокаин.

Гаги се уште не се огласил по овие наводни, но затоа неговиот брат Џоле вели оти не верува дека им се вратил на старите пороци. 

Коментари

Популарно