(Фото) Ана Николиќ испрати моќна порака до „Фановите“

Откако изненади со видео во кое се соблече и ги покажа новите тетоважи, Ана Николиќ испрати јасна порака до сите.

Овој пат, на сликите што ги објави не е ниту откопчана ниту гола, туку закопчена од глава до пети, но во дуксер на која пишува што им се обратила на „фановите“, како што ги нарекува таа.

„Ве сакам сите … Пазете се … Посебен поздрав до моите„ фанови“, напиша Ана на Инстаграм. А, што е напишано на нејзиниот дуксер, погледнете ги сликите!

Коментари

Популарно