Ирина Шајк во необично издание на насловната на руски „Вог“

Во средата познатата манекенка Ирина Шајк на Инстаграм објави видео од снимањето за руското издание на магазинот „Вог“, на кое носи перика со зелена боја.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

Дигиталната насловна страница на списанието ја прикажува облечена во зелено, со зелена шминка на очите и на зелена позадина.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

Во согласност со бојата на Ирина, руското издание на познатиот магазин порачува оваа пролет да се носи зелена боја.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

Коментари

Популарно