Скопјанец натепан од соседот во Ѓорче Петров

Вчера во 21.40 часот во СВР Скопје, И.Н.(49) од Скопје пријавил дека во 21.20 часот на подрачјето на Ѓорче Петров физички бил нападнат од неговиот сосед С.И.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коментари

Популарно