(Видео) Сообраќајка во Бутел, се судрија две возила

Сообраќајка на раскрсница во скопската населба Бутел се случи утрово, јавува ТВ21.

На видеото може да се забележи како прилично се оштетени две возила Волксваген Голф и Сеат Алтеа.

Сеуште нема информации за тоа дали има повредени. Полицијата врши увид на местото на настанот.

Видеото од местото на настанот погледнете го ОВДЕ

Коментари

Популарно