ФОТО: Како изгледале порно ѕвездите пред да избегаат од дома

Ништо од нивните фотографии од детсвото не покажува дека еден ден ќе станат порно актерки....

Jesse Jane

Beladonna

Taylor Rain

Lexi Belle

Tyla Wynn

Ron Jeremy

Jenna Jameson

Traci Lords (Nora Kuzma)

Asia Carerra

Taylor Vixen

Jessica Jaymes

Juelz Ventura

Diamond Foxxx

Коментари

Популарно