ФОТО: Како изгледале порно ѕвездите пред да избегаат од дома

Ништо од нивните фотографии од детсвото не покажува дека еден ден ќе станат порно актерки....

Jesse Jane

Beladonna

Taylor Rain

Lexi Belle

Tyla Wynn

Ron Jeremy

Jenna Jameson

Traci Lords (Nora Kuzma)

Asia Carerra

Taylor Vixen

Jessica Jaymes

Juelz Ventura

Diamond Foxxx

Дневен Хороскоп

Овен

Ова е еден од оние денови кога не знаете што да правите со себе. Потрагата по хармонија може да се претвори во агонија на хронично незадоволство, доколку не застанете на време. Да се ​​биде надвор, да се дружите со блиски луѓе и лежерно да прошетате ќе биде доволно за да се опуштите.

Бик

Денот го започнувате полни со енергија. Невообичаено сте креативни и самодовербата се заканува да се претвори во ароганција. Контролирајте ја вашата еуфорија бидејќи кога ќе се одлучи нешто важно, ќе ви треба мислење од луѓе кои не ги почитувате сега.

Близнаци

Премногу им давате важност на луѓето кои ве осудуваат само поради сопствената досада. Вашата љубовна врска е само ваша, за неа не треба да се грижи околината. Ако го игнорирате она што го кажуваат другите, ќе сфатите дека на вашата љубовна врска ништо не и недостасува.

Рак

Вие сте оптоварени со грижи што самите ги создавате. Се обидувате да предвидите решение за проблемите кои сè уште не се ни појавиле. Вашето однесување може да ви наштети ако не се разбудите на време и не ја одделите реалноста од она што сте го измислиле.

Лав

Промените на работа најавуваат нов почеток. Вестите се охрабрувачки за вас, бидејќи се однесуваат на вашата финансиска состојба. Влијателна личност дава предлог што ве засега. Ова е сигурен сигнал дека сè се развива во насоката во која сте сакале.

Девица

Пред вас е лекција во која треба да го надминете колебливоста и несигурноста. Ова се квалитети кои често ве спречуваат да поентирате, дури и кога сте сигурни дека сте во право. Веруваш во себе, не ти е гајле што мислат другите.

Вага

Можете да сметате на поддршката од вашите пријатели, бидејќи во изминатиот период тоа сте го заработиле од нив со вашата посветеност и пожртвуваност. Чекате потпишување на важен договор кој ќе ја одведе вашата професионална кариера во друга насока.

Шкорпија

Возбудлив ден, претстојат бројни деловни состаноци. Ќе запознаете интересна личност со која ќе најдете заеднички интерес кој ја најавува можноста за плодна соработка. Посветете ја вечерта на себе и на саканата личност со која ве очекуваат прекрасни моменти на љубов и топлина.

Стрелец

Врската што ја чувавте во тајност наскоро ќе стане јавна. Партнерот ве сака повеќе отколку вие него, но вие не уживате во тоа. Неговите очекувања стануваат голем товар за вас, па сето тоа ќе биде силна причина сериозно да размислите за раскинување.

Јарец

Вие сте во позиција да извршувате две посебни, но подеднакво важни работи истовремено. Нормално ви оди добро, но денес се колебате. Направете мала пауза на време за да не направите грешка која подоцна ќе ви биде тешко да ја поправите.

Водолија

Денеска сте изложени на ризик од повреда. Вистинската причина за тоа е потиснатиот гнев, кој може да ве доведе до ситуација да направите превид и да предизвикате поголема штета. Покрај тоа, избегнувајте службеници, како и луѓе во униформи.

Риби

Потрудете се да слушате што ви кажуваат другите луѓе. Можеби ќе забележите дека некој се обидува да ви пренесе одлична идеја, но вие не одговарате. Ако ја дозволите можноста некој друг да смисли нешто корисно, ќе имате шанса значително да профитирате.

ВИДЕО: Јанко Илковски сликовито објаснува како се понижувал за девојки

Оваа недела во „Нешто конкретно“ ви најавуваме многу смеење и изјави од нашите гости кои долго ќе се паметат.

На наше големо задоволство драгите гости одлично се вклопија како соговорници на тема - Стара школа контра нова фраерска школа. Фраери полно студио, кој од поуспешен во својата професија, а кога младите седнаа да ги споделат и споредат искуствата со поискусниот фраер, тогаш сфативме дека го имаме рецептот за уште едно одлично и поинакво машко издание.

На прашањата поставени од Снеже Велков, Јанко одговори со бојкот, па почна сам да си ја води емисијата на негов начин, додека останатите соговорници Стефан, Таско и Бојан зајдоа од смеење.

Ги чепнавме фраерите и онаму каде што најмногу боли па ги прашавме кој од нив добил повеќе од три корпи, епа погледнете кој од нив не добил ама баш ниту една [🙂] .

Ги вративме во детството и првата љубов па амбициозно одговорија со имиња од Ребека до Анџелина Џоли.

Јанко ќе ве научи како се купува фри секс за наредни 10 години во брак.

Погледнете ја емисијата:

Пет главни правила за врска без обврски што секој маж треба да знае

Бидете искрени

Кога се работи за секс без обврски, многу е важно да се биде искрен. Последно што сакате е да се впуштите во сексуална авантура со личност со која не сте имале претходно отворен разговор за клучните правила по кои ќе се држите.

Дали смеете да се гледате и со други луѓе во текот на врската без обврски? Дали постојат работи кои не се во игра за време на сексот, како аналниот секс или мазење по сексот? Постојат многу теми на кои би требало да разговарате и за кои треба да бидете потполно отворени пред вашата сексуална игра, со цел да избегнете какво било недоразбирање, конфузен однос или повредени чувства.

Нека остане само на забава

Секогаш е потребно добро да се забавувате. Амбиентот кој владее за време на сексот со бенефиции секогаш треба да биде одличен, без никакви компликации со кои би се соочиле во стандардната врска. Ова накратко значи дека ваквиот договор треба да се заснова на одлично поминато заедничко време.

Штом ќе почнете да се објаснувате со партнерот за работи кои не се поврзани со необврзаниот секс или ако почнете да разговарате за вашите проблеми еден со друг, целата комбинација можеби ја достигнала својата природна кулминација.

Одржувајте и негувајте ги своите гениталии

Ова во поголем број случаи не е потребно премногу да се нагласува. Тоа што сте во врска без обврски, не треба да ви е изговор да се запуштите, да пораснете како јужноамериканска прашума и да не ги негувате вашите интимни делови. Постои време и место човек малку да се опушти, но ваква врска дефинитивно не е една од нив. Во сексот без обврски треба да се вложува уште поголем напор да останете во форма и да го правите среќен вашиот партнер.

Немојте да се залепите за неа

Ова е многу важно затоа што целото постоење на ваков однос се темели на недостаток на обврски, повремен сексуален однос и доаѓа без никакво врзување. Комуникацијата би требало да остане на база на лабави средби и да биде ослободена од какви било очекувања. Штом вие и вашата партнерка почнете да си правите притисок еден на друг, оној забавниот елемент, без обврски, почнува да бледее во позадина.

Одржувајте ги работите безбедни

На крај, доколку планирате да стапите во врска без обврски, одржувајте безбеден секс, нешто што со право се наоѓа на прво место. Доколку постои една работа која загарантирано ќе ја уништи целата забава во вашата пријателска врска со бенефиции, тоа се сексуално преносливите болести или несаканата бременост.

Разговорите на оваа тема треба да ги направите што е можно порано за да се избегнат какви било непријатни изненадувања. За да се спречи а не да се лечи – користете заштита.

Популарно