ФОТО: Славната актерка се засрами за сите пари

Џенифер Анистон направи журка за 50-от роденден, а најголемо внимание привлече Бред Пит кој дојде и иако се криеше со капа, сепак беше фатен од фотографите па се потврди дека парот се смирил.

Актерката Риз Витерспун пак се посрамоти кога падна по скали, а тоа го забележаа фотографите.

Коментари

Популарно