ФОТО: Дара Бубамара повторно фатена во незгодна ситуација

Пејачката Дара Бубамара се посрамоти кога падна среде улица пред својата куќа. Имено, пејачката падна пред својот дом, а папараците ја снимија.

Дара беше облечена во бели панталони и високи потпетици кои се виновни за нејзиното паѓање. За среќа, со Дара беше и нејзиниот пријател кој и помогна да не се повреди повеќе.

Екипата на „Папарацо лов“ го снимаше ова паѓање кое ќе го можете да го погледнете во најновата емисија.

Коментари

Популарно