(Фото) Милица покажа како изгледа кога е уморна и без шминка

Милица Тодоровиќ синоќа гостуваше во германскиот град Минхен, а пред многубројната публика ги испеа своите најголеми хитови.

Веднаш потоа пејачката се упати кон аеродромот и се врати во Белград.

Фоторепортерот на порталот Pink.rs се најде на лице место и ја фатил пејачката во необично издание на аеродромот „Никола Тесла“.

Имено, Милица била целосно без шминка, а откако пеела до доцна во ноќта се видело дека е уморна.

Тодоровиќ ги сокри очите и дел од лицето зад белите очила на познат и скап моден бренд, а облече тотално лежерен и опуштен стајлинг – бела маица и кожна јакна.

(Фото) Дојде со пејачката на гробот на Мрка, а потоа изврши православен ритуал

Ана Бекута денеска дојде на шестмесечно чествување на Милутин Мркоњиќ со кого девет години беше во вонбрачна заедница, а друштво на Новите гробишта во Алејата на заслужните граѓани и направија нејзините внуци Соња и Бранко, но и Милица Полиќ, нејзината мајка.

Во тежок емотивен момент со неа била и мајката Милица, која имала многу убаво мислење за Мрка. Сепак, пејачката досега никогаш посебно не ја истакнала својата мајка во јавноста, туку само зборувала за неа.

– Денеска мајка ми е горда што сум пејачка, знам дека ме сака и ме поддржува во се – истакна во една прилика Бекута, а тоа се виде денеска на гробиштата. Цело време беше покрај ќерката, а беше очигледно дека и нејзе тешко ѝ падна заминувањето на Мрка.

Милица се прекрсти и го бакна гробот на починатиот политичар, што е обичај кај православците.

Да потсетиме, Мркоњиќ почина на 27 ноември, а неколку недели претходно поради срцеви заболувања се лекуваше во Заводот за кардиоваскуларни болести „Дедиње“.

(Видео) Ова е првото момче на Карлеуша само на 16 години, од овие зборови денес пејачката пропаѓа во земја

Пејачката Јелена Карлеуша позната е по бројните скандали и афери.

На естрадата се појави уште како тинејџерка, а тогаш во врска била со момче од средношколските денови.

Карлеуша тогаш имаше 19 години, а пред камерите говореше дека цел живот сака да биде со него.

-Мене првата љубов ми се случи кога имав 16 години и еве трае се до денеска. Тоа е моето сегашно момче. Инаку, и мое прво момче. Се вика Немања. Тој е спортист и ми е голема поддршка, рекла тогаш Карлеуша и додала:

-Јас се надевам дека долги години ќе бидеме заедно, како што веќе неколку години и сме. Тој е човек кој што многу ми помага и ми дава сатисфакција да продолжам да се занимавам со ова што го работам. Многу го сакам. Се надевам дека ќе се омажам за него и ќе му родам пет деца, заклучила тогаш младата пејачка.

Нивната љубов не траеше долго, а Карлеуша влезе во романса со Зоран Давидовиќ Чандо, а причина на прекинувањето беше смртта на истиот.

Целото видео како изгледаше Карлеуша тогаш погледнете го ТУКА

Популарно