ФОТО: Габриела е нова Инстаграм атракција

Габриел Јунион, американска актерка и инфлуенсерка, плени со својот атрактивен изглед.

Нејзиниот Инстаграм профил изминатава недела бил еден од најпосетените профили.

Покрај складната фигура и вајаното тело, ја претставила и новата фризура. Нејзината прекрасна насмевка ги освои срцата на следбениците, кои од ден во ден се се повеќе.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Relaxed. Refreshed. Refocused. Melanin Magic #WadeWorldTour2019 🇬🇷

A post shared by Gabrielle Union-Wade (@gabunion) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Won't He Do It. 🙏🏾🤗❤ 📸 by @ayannnamcknight "before the braid dip series"

A post shared by Gabrielle Union-Wade (@gabunion) on

Коментари

Популарно