(Фото) Поранешната на Мбапе не престанува да провоцира – сака да го доведе до лудило

Поранешната девојка на фудбалската суперѕвезда Килијан Мбапе убавата Марија Луиза Јакобели дефинитовно сака да биде забележана од јавноста.

Сексапилната Марија се обидува да ги привлече вниманието на 2,4 милиони свои следбеници на Инстаграм така што постојано ги опсипува со секси фотографии.

На фотките најчесто убавата Марија го истакнува своите бујно деколте.

(Фото) Антониа Гиговска блесна во тесен црвен фустан

Младата и талентирана пејачка Антониа Гиговска на социјалните мрежи објави фотографии на кои позира во црвен тесен фустан.

На овие фотографии се познава и нејзиниот труднички стомак. 

Гиговска елегантниот изглед го надополни со црвен кармин, црвени високи потпетици и впечатливи сребрени обетки. 

(Фото) Водителката Сања си го заборави градникот - под елекот не носи ништо

Водителката Сања Маринковиќ привлече големо внимание со изгледот кога се појави во емисијата „Магазин ин“.

Имено, Сања влегла во студиото со елек без ништо под него, а длабокото деколте сите го забележаа.

Сања во еден момент се наведна, па нејзините бујни гради уште повеќе дојдоа до израз, а коментарите за храбриот изглед не престануваат.

Популарно