ФОТО: Катерина со раскопчани фармерки го покажа трудничкиот стомак

Популарната манекенка Катарина Ивановска деновиве уживаше на семеен одмор во Шпанија, а на најновите фотки веќе надѕираше трудничкото стомаче.

Сепак Катерина реши да сподели фотографија на Инстаграм и конечно покажа дека шпекулациите се вистина. Катерина во градник и раскопчани фармерки го покажа трудничкиот стомак.

Погледнете ја: 

Коментари

Популарно