ФОТО: Калиопи позираше во бикини

Македонската поп-дива Калиопи која речиси никогаш не објавува фотографии во костим за капење, овојпат одлучи да го направи спротивното и навистина пријатно ги изненади фановите со фотка во бикини.

– Море, во моментов сум комплетно твоја. Луѓе, имајте убав викенд! – напиша Калиопи во опис на фотографиите кои ги објави на Инстаграм.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hey Sea... I’m ready for you.... #sea #inspiration #energy #love #peace #joy

A post shared by Kaliopi Official (@kaliopibukle) on

Коментари

Популарно