ФОТО: Вака навистина изгледа Карлеуша без фотошоп и филтери

Јелена Карлеуша изгледа фантастично, со беспрекорна шминка, совршено затегнато тело, витка линија, подигнат задник и плочки на стомакот, но само на својот Инстаграм профил.

Сосема друга е приказната кога ќе ја сретнете во живо, кога нема филтери и фотошоп. Тогаш изгледа сосема просечно.

Во тоа се увериле и српските туристи кои неодамна летувале на истото место на кое и Карлеуша, па имале прилика да ја видат и фотографираат.

ЈК се возела со автомобил кон плажата кога еден минувач ја фотографирал, а на та фотографија во прв план се вишокот килограми на Јелена, стомак кој се прелева, но и не така совршениот задник.

Коментари

Популарно