ВИДЕО: Луна Џогани во жешко издание

Луна Џогани победи во втората сезона на реалното шоу „Задруга“ и освои награна од 50.000 евра.

Таа за гостување во една емисија одбра провокативен стајлинг, па сподели и кратко видео на Инстаграм, па нејзините фанови и порачаа дека изгледа подобро од било кога.

Еве како изгледаше:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Veceras u 22h @rtvpink 😇. @coco_shoesandbags @masahairstudiokristal @ipecenica @zokidavitkov @makeupnenad

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Коментари

Популарно