ФОТО: Џејсон Мома се здебелил и се запуштил

Оваа година познатиот актер е прогласен за најсекси маж на палнетата и нема жена која не полуде по неговото мускулесто тело.

Сепак фотографија од Џејсон Мома покрена лавина коментари. „Се здебелил и се запуштил“ гласи еден од коментарите, но имаше и такви кои застанаа во негова одбрана.

Еве за што се работи:

Коментари

Популарно