ФОТО: Карлеуша без гаќички во прегратка на двајца Македонци

Јелена Карлеуша вчеравечер имаше свое шоу  на нововостановениот фестивал „Улаз“ каде таа се појави во провокативен корсет без гаќички.

Со неа на сцената меѓу  неколкуте специјални  гости на дивата, настапија и двајца Македонци и тоа млади ѕвезди на „Гранд“, Мартинијан Кириловски и Филип Пецовски, на кои Јелена им беше ментор во текот на последната сезона, па споделија фотка.

Коментари

Популарно