ФОТО: Српската водителка досега криеше дека е бремена

Српската водителка Марија Лазиќ Живковиќ сподели убава вест со фановите на Инстаграм, а тоа е дека чека бебе.

На сите им е веќе познато дека водителката се омажи 3 пати за Вук Живковиќ, со кој беше во врска 10 години.

„5 месеци трудна“, напиша Марија Лазиќ во опис на фотографијата на која е во костим за капење.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Marija Lazic Zivkovic (@maryzivkovic) on

Коментари

Популарно