ФОТО:Милица Павловиќ топлес на плажа

Милица Павловиќ е една од најзгодните, а воедно и природни пејачки на Гранд. 

Секогаш е во некоја совршена модна комбинација, а овој пат се фотографираше топлес на плажа, без горниот дел од бикинито и направи вистински бум.

Фотографиите се објавени на Инстаграм.

Коментари

Популарно