ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ се стегна во тесно бело фустанче

Ќерката на Цеца, убавата Анастасија Ражнатовиќ, веќе тргна по стапките на мајка си и стана пејачка.

Таа за посебен настан се стегна во тесно бело фустанче, го запали Инстаграм и ги збудали машките.

Погледнете ја: 

Коментари

Популарно