ФОТО: Сандра Африка се разголи, а нејзиниот посилен пол ужива во нејзина прегратка

Сандра Африка ги покажа своите атрибути на летување, а провокативните фотографии ги објавила на друштвените мрежи.

Пејачката облекла едноделен костим за капење, а друштво на јахта ѝ правело кучето Афри од кое скоро никогаш не се одвојува.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌞🐶👩🥰Afri

A post shared by Sandra Afrika Private (@sandra_afrika88) on

Коментари

Популарно