ФОТО: Луна Џогани вгради џиновски силикони

Откако победи во реалното шоу „Задруга 2“ пејачката и ќерка на Анабела Атијас, Луна Џогани сними песна која има неколку милиони прегледи на Јутјуб, а потоа се одлучи и за поголем чекор и ставајќи си силикони на себе.

Таа објави дека ставила силикони на Инстаграм, а кога ќе се опорави првите настапи ги закажа во Македонија, и тоа на 20 септември во Струмица и ден подоцна во Кавадарци.

Коментари

Популарно