ФОТО: Аделина бомба со длабоко деколте

На крајот на 2017 година популарната албанска пејачка Аделина Тахири го изговори судбоносното „да“ и заплива во брачните води со познат македонски адвокат со кој доби и синче. 

Јон е смила на нивните животи, па секој момент го користат да го поминат заедно, а сега му направија гламурозна роденденска забава за првиот роденден.

Погледнете: 

Коментари

Популарно