ФОТО: Ана Николиќ и без фотошоп е навистина презгодна

Ана Николиќ речиси гола, само со пешкир околу неа покажа како навистина изгледа.

Имено таа објави кратко видео на кое импокажа на фановите како си изгледа додека е на третман во студио, а без ронка шминка и фотошоп покажа дека ужива во „својата кожа“.

Таа иако должо време беше критикувана поради вишокот килограми, полека но сигурно се враќа во форма.

Коментари

Популарно