ФОТО: Синот на Брена ја покажа новата девојка

Синот на Лепа Брена, Виктор на сите им покажа која е неговата девојка и објави фотографија на која тие двајцата се бакнуват.

Се работи за студебтка по српски јазик и книжевност, Сандра Мијалковиќ која професионално се бави со шминкање, а неодамна се појави и во еден музички спот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧚🏾‍♀️

A post shared by Sandra Miljakovic (@sandramiljakovic) on

Коментари

Популарно