ФОТО: Карлеуша се стегна во проѕирно боди со ленти на интимните делови

Јелена Карлеуша на настап во ноќен клуб се појави во најпровокативо издание досега. 

Пејачката облечена во проѕирно „боди“ со само ленти на интимните делови објави фотографија на Инстаграм. Се чини дека Карлеуша никогаш не престанува да изненадува.

Погледнете ја: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😎

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Коментари

Популарно